Turnaj v minikopané

Dne 29. listopadu jsme se zúčastnili turnaje v minikopané pro 5. třídy, pořádané DDM Damián. Turnaj se konal na Střelnici a přišly si zasportovat čtyři školy. Hned po nástupu se hoši utkali se ZŠ Rudoltice. Toto utkání pro ně bylo vítězné (skóre 2:0). Dalším soupeřem byla ZŠ Jiráskova, která byla hned od začátku považována za velkého favorita. Kluci bojovali jako lvi, ale nakonec těsně podlehli 0:1. V posledním zápase naše hráče čekala ZŠ Dolní Třešňovec. Do závěrečného zápasu dali všechny své síly a dopadlo to dobře, všichni jsme se radovali z druhé výhry (skóre 1:0).
Konečné pořadí: 1. ZŠ Jiráskova
2. ZŠ Dobrovského
3. ZŠ Dolní Třešňovec
4. ZŠ Rudoltice
Naši školu reprezentovali Daniel Dušek, Dominik Faltus, Vašek Jelínek, Prokop Kavalíř, Filip Košťál, David Sedláček a Zdeněk Vidlička, za což jim moc děkujeme a gratulujeme k výbornému umístění.

E. Suldovská a M. Jirásková