Dětský den 

1. červen je po celém světě uznávaný jako Den dětí. Proto jsme se rozhodli oslavit tento svátek společně s dětmi z prvního stupně sportovním dnem. Sluníčko a modrá obloha byly jako stvořené pro trávení času venku. Pro děti byly na atletickém stadionu připraveny tradiční i netradiční soutěže jako dřevěné lyže, kop na branku, skok do písku, skákání na POGO tyčích, tahání švihadla, hod pěnovou karetou, slalom se lžičkou a vajíčkem, shazování pet lahví medicimbalem nebo nošení jablka na hlavě. Po splnění všech disciplín dostal každý odměnu ve formě pitíčka, které nám zakoupil spolek RODO-rodiče pro Dobrák, a za to velmi děkujeme.

Děti si podle zájmu o disciplíny soutěžení užily všechny a my už se těšíme na příští rok, abychom tento svátek s nimi zase oslavili ve stejném duchu.

Jana Kmentová

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.