Soutěž ve sběru víček 

Pod záštitou školního parlamentu v letošním školním roce proběhla soutěž mezi třídami ve sběru víček. Celkem bylo sebráno 371,5 kg víček, to je průměrně 0,97 kg na jednoho žáka. Nejlepší třída sebrala téměř 62 kg.

Na prvním stupni obsadila 1. místo třída 1. A s průměrem 2,69 kg na jednoho žáka. Druhé místo obsadila třída 5. B (1,81 kg na žáka) a 3. místo třída 1. B (1,34 kg na žáka). Na druhém stupni se umístila na 1. místě třída 9. A s průměrem 2,27 kg na jednoho žáka, 2. místo obsadila třída 6. A (0,78 kg na žáka) a 3. místo třída 7. A (0,64 kg na žáka).

Vítězné třídy získávají za odměnu volný den s třídním učitelem a třídy umístěné na 2. místě volné odpoledne s třídním učitelem.

Gratulujeme. Užijte si krásné dny bez učení.

I. Vyoralová

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.