Informace pro žáky a zákonné zástupce k zadávání domácí práce

Veškeré výukové materiály k domácí přípravě budou předávány e-mailem, nebo přes Školu OnLine (viz přehled):

1. A, 1. B, 2. A, 2. B, 3, A, 3. B - e-mailem od třídní učitelky

4. A - Škola OnLine (výuka - úkoly - domácí úkoly)

4. B - úkoly jsou zadané do 20. 3., následně budou zadávány přes Školu OnLine (výuka - úkoly - domácí úkoly)

5. A - úkoly jsou zadané do 13. 3., následně budou zadávány přes Školu OnLine (výuka - úkoly - domácí úkoly); do 16. 3. poslat přes Školu OnLine úkol, který byl zadán 11. 3. (zkouška spojení)

5. B - úkoly jsou zadané do 27. 3., následně budou zadávány přes Školu OnLine (výuka - úkoly - domácí úkoly); do 16. 3. poslat přes Školu OnLine úkol, který byl zadán 11. 3. (zkouška spojení)

6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B, 9. - Škola OnLine (výuka - úkoly - domácí úkoly)

Nápověda k odevzdávání domácích úkolů: nápověda

K řešení úkolů používejte aplikaci spuštěnou na počítači nebo notebooku, mobilní aplikace nemusí zobrazovat přílohy a může být problém s odevzdáváním.

U pracovních listů, které se budou odevzdávat, budeš postupovat následovně:

• - pracovní list bude zadán jako soubor DOC a PDF
  • - v případě, že máš k dispozici Microsoft Office, otevřeš soubor s příponou .doc, úkol vypracuješ, uložíš v PC a následně přiložíš jako přílohu k úkolu
  • - v případě, že nemáš k dispozici Microsoft Office, otevřeš soubor s příponou .pdf, dokument vytiskneš a doplníš ručně. Vyplněný pracovní list oskenuješ nebo ofotíš a obrázek přiložíš jako přílohu k úkolu

.