33. ročník atletických přeborů

Ve středu dopoledne 19. června 2024 se na ploše atletického stadionu Romana Šebrleho shromáždila atletická družstva lanškrounských základních škol a gymnázia, aby spolu již tradičně změřila své výkony v atletických disciplínách.

Dobrá nálada a některé velmi kvalitní sportovní výkony žáků 6. až 9. ročníků základních škol, to vše přispělo k velmi zdárnému průběhu celé akce, kterou podpořilo i velmi příznivé teplé a slunečné počasí. Velice kvalitní a pěkné výkony předvedli žáci i v atraktivní disciplíně, kterou je každý rok soutěž ve skoku do výšky.

Je mojí příjemnou povinností na tomto místě poděkovat všem, kdo se na zdaru podíleli – žákům devátých ročníků ZŠ Dobrovského, kteří pomáhali při pořadatelské činnosti, rozhodčím z řad učitelů příslušných škol, závodníkům i divákům, a samozřejmě, poblahopřát všem jednotlivcům, kterým bylo dopřáno pyšnit se na stupních vítězů.

Upřímně blahopřeji a těšíme se snad někdy příště.

V. Cacek

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.