Francie, vytoužená odměna

Ve dnech 26. 5. - 31. 5. se čtveřice našich žáků, Filip Resler, Petr Špirka, Kateřina Krátká a František Mareš, spolu s panem učitelem Reslerem zúčastnila týdenního studijního pobytu ve Francii. V pondělí po příjezdu autobusem jsme si prohlédli muzeum Louvre a pak si vyzkoušeli jízdu pařížským metrem. V úterý dopoledne nás zastihla nepříjemná zpráva, protože v noci se nám někdo vloupal do autobusu, a tak jsme museli čekat na jeho opravu. Odpoledne jsme navštívili Městečko věd a průmyslu a večer si vylezli na Eiffelovu věž, která za soumraku nádherně svítila. Ve středu jsme se autobusem přesunuli do města Poitiers a po cestě navštívili zámek v Amboise. Ve čtvrtek jsme navštívili zábavní park Futuroscop, který nám poskytl zábavu ve formě kin a dalších atrakcí. Po nakoupení zásob na cestu jsme se vydali domů. Všem se nám pobyt moc líbil.

K. Krátká

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.