Opět úspěch v krajském kole

Postup do krajského kola biologické olympiády si Vojta Krátký (VI. B) zajistil svým vynikajícím výkonem v okresním kole, kde zvítězil. V krajském kole, kategorii D se sešlo v ZŠ v Pardubicích-Polabinách dvanáct skutečně připravených soutěžících. Svědčí o tom i fakt, že všichni zúčastnění se stali úspěšnými řešiteli krajského kola.

Soutěžící porovnávali své znalosti v testu, poznávání rostlin, živočichů a dovednosti v laboratorní práci. Vojta se po součtu všech bodů (zisk 164) umístil na krásném druhém místě se ztrátou pěti bodů na vítěze. Druhé místo je o to cennější, že v této kategorii Vojta „bojoval“ se staršími účastníky a převážně s žáky z víceletých gymnázií Pardubického kraje.
Vojtovi gratulujeme k vynikajícímu úspěchu, děkujeme za skvělou reprezentaci Dobráku a přejeme mnoho dalších úspěchů!

 Dana Krátká

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.