Poznávání rostlin, živočichů, minerálů a hornin – DDM DAMIÁN Lanškroun

Velkou radost nám svým umístěním udělaly děti z druhého stupně naší školy, které se zúčastnily soutěže v poznávání přírodnin 7. 5. 2024 v DDM DAMIÁN. Kategorie mladších a starších žáků zde nebyla, děti spolu soutěžily v jedné kategorii (6. – 9. ročník), pouze poznávání rostlin a živočichů bylo rozděleno do dvou soutěžních skupin. K poznávání rostlin i živočichů samozřejmě patřilo i poznávání minerálů a hornin.

A jaké jsou tedy výsledky? Vynikající. Posuďte sami:

Poznávání rostlin

1. místo – Kateřina Krátká (IX.A) 3. místo – Lucie Fajtová (VII. A) 4. – 6. místo – Vojtěch Krátký (VI. B) 4. – 6. místo – Eliška Jílková (IX. B)

Poznávání živočichů

1.místo – Kateřina Krátká (IX. A) 2. místo – Lucie Fajtová (VII. A) 3. místo – Eliška Jílková (IX. B) 4. – 5. místo – Vojtěch Krátký (VI. B) 4. – 5. místo – Aneta Stejskalová (VI. A)

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Daniela Krátká