Volejbalový turnaj - dívky

V pondělí 25. 3. 2024 se uskutečnil okresní turnaj ve volejbale, na kterém se utkaly žákyně základních škol a víceletých gymnázií z osmých a devátých tříd.
Celkově jsme odehrály tři zápasy, z toho jeden pro nás skončil vítězně 2:0. Ostatní zápasy byly vyrovnané, ale štěstí nám nepřálo. Byl to velmi povedený turnaj se spoustou zajímavých výměn a akcí. Všechny hráčky si zahrály a zapojily se i ty, které volejbal nehrají. Z hřiště jsme odešly bez zranění a co je nejdůležitější, po dlouhé době jsme složily školní tým a reprezentovaly naši školu. „Všechny holky hrály velmi dobře, snažily se a bojovaly o každý balon. Pro holky, které volejbal nehrají, to bylo těžké, ale zvládly to. Hlavním cílem bylo si zápasy užít, a to jsme splnily. Z haly jsme odešly spokojené, i když jsme dál nepostoupily,“ říká kapitánka týmu Denisa Křížová.
Turnaje se zúčastnily: Denisa Křížová, Ella Rybová, Tereza Fišerová, Tereza Sedláčková, Eliška Jílková, Michala Hostovská, Barbora Semerádová, Sára Krejsarová.

Denisa Křížová a Michala Hostovská

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.