SPOLU VČERA, SPOLU DNES, SPOLU ZÍTRA

loga s rameckem jpg

„Základní škola Lanškroun, Dobrovského 630, okr. Ústí nad Orlicí“

„Společně včera, společně dnes, společně zítra“

INFORMACE O MIKROPROJEKTU:

Projekt je charakterizován především prohlubováním dlouhodobé spolupráce mezi školami, při němž dochází k výměnným pobytům žáků, organizaci společných kulturních a sportovních akcí. Pečlivě volené aktivity projektu přináší žákům překonávání bariér, zejména jazykových a kulturních, rozvoj turistiky v příhraničních oblastech, poznávání historických památek a přírodních zajímavostí. Tyto poznatky jsou následně předávány i do rodin žáků. Projekt bude také rozvíjet enviromentální výchovu žáků.

AKTIVITY MIKROPROJEKTU:

- pravidelná on-line setkávání,
- charitativní běh,
- pěvecká soutěž a Festiwal Piosenki Klasowej v Dzierzoniowie,
- společně na květnový piknik po malebném Kladsku,
- setkání zaměstnanců partnerských škol,
- zimní pobyt v Čechách

NÁZEV PARTNERA/PARTNERŮ PROJEKTU:
Gmina Miejska Dzierżoniów; jednostka realizująca: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dzierżoniowie

 

 

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.